У першому поєдинку двохматчевого протистояння команда Георгія Ступенчука на виїзді поступилася МБК «Маріуполь» – 92:77 (20:29, 24:16, 28:16, 20:16).

Звітний поєдинок краще розпочали кропивничани, вигравши першу чверть з різницею у 9 очок. Однак у наступних трьох десятихвилинках у гравців «Золотого Века» відверто розладилася гра, чим сповна скористалися маріупольці на чолі з екс-кропивничанами Владиславом Рижовим і Глібом Бузьком. Уже в другій чверті азовці надолужили втрачене і наздогнали кропивничан у рахунку. Велика перерва також більше допомогла господарям, які у третій десятихвилинці зробили серйозну заявку на перемогу, вигравши період – 28:16. «Золотой Век» відчайдушно намагався скоротити відставання від маріупольців, але господарі, зловивши кураж і відчувши запах перемоги, вже свого не відпустили. У середині заключної чверті перевага господарів, які продовжували йти вперед, сягнула 20 очок, що фактично поставило крапку у намаганнях «золотих» уникнути поразки.

Незважаючи на це, у складі «Золотого Века» у суботньому матчі варто відзначити результативні дії Сергія Юрченка, яких оформив дабл-дабл (23 очки, 10 підбирань), Максима Козловця (22 очки), Богдана Сосоя (дабл-дабл – 10 очок, 10 результативних передач) і Владислава Унгуряна 10 очок.

Відзначимо, завтра, 11 березня, команди проведуть повторну зустріч туру. Початок гри о 12:00.

Прес-служба БК «Золотой Век»