Кропивницький «Золотой Век» вдруге подужав на виїзді баскетбольний клуб «СумДУ» – 81:92 (17:19, 17:18, 21:28, 26:27).

Недільний поєдинок виявився для команди Георгія Ступенчука не менш складним, ніж перша гра, в якій, нагадаємо, кропивничани здобули впевнену перемогу – 97:81.  Господарі під керівництвом екс-наставника «Золотого Века» Андрія Бєлозерського доклали максимум зусиль для того, щоб реабілітуватися за першу поразку і здобути позитивний результат вже у другій зустрічі туру.

І хоча протягом левової частини поєдинку гравці «Золотого Века» володіли відчутною ігровою та очковою перевагою, сумчанам щоразу вдавалося «повертатися у гру» і відновлювати інтригу у протистоянні. У підсумку доля другого матчу вирішувалася у заключній чверті, яку господарі розпочали активніше і були близьким до того, щоб наздогнати суперників у рахунку.

Однак кропивницька команда продовжувала грати сконцентровано, відповідаючи на вдалі дії господарів своїми результативними атаками. Таким чином, гості відстояли переможний результат і відсвяткували другу перемогу у протистоянні  – 81:92 (17:19, 17:18, 21:28, 26:27).

Найрезультативнішими гравцями у складі «Золотого Века» у неділю стали Олександр Дробязко, який оформив дабл-дабл (20 очок, 12 підбирань), Владислав Унгурян (22 очки), Богдан Сосой (18 очок) і Володимир Цибін (10 очок).

Фото: БК “СумГУ”