Команда Георгія Ступенчука програла у матчі-відповіді в Рівному місцевому однойменному клубу – 97:61 (31:10, 20:20, 25:14, 21:17) і припинила боротьбу за призові місця чемпіонату України у Вищій лізі.

Поступившись рівнянам у Кропивницькому у першій грі серії до двох перемог – 81:85, кропивничанам обов’язково потрібно було вигравати у Рівному. На жаль для кропивницьких любителів баскетболу, цього не сталося.

Фактично з перших секунд виїзного протистояння «золоті» опинилися у дуже скрутному становищі. Господарі потужно розпочали поєдинок і в лічені хвилини здобули досить комфортну перевагу в рахунку, все більше віддаляючи кропивничан від омріяного камбеку. Найти контраргументів такій злагодженій грі суперників, яких гнала вперед численна рівненська публіка, «Золотому Веку» так і не вдалося.

Тим не менш, не можемо не відзначити у складі команди Георгія Ступенчука активні дії капітана Богдана Сосоя (19 очок), а також Сергія Юрченка (9 очок), Владислава Унгуряна (8 очок) і Олександра Дробязка (7 очок).

Прес-служба БК «Золотой Век»