Найближчої суботи та неділі, 6-7 жовтня, кропивницький БК «Золотой Век» на власному майданчику ФФВ ЦДПУ ім. В. Винниченка відкриє новий баскетбольний сезон 2018/2019 років у Вищій лізі! Першим суперником «золотих» у новому чемпіонаті стане новачок дивізіону – камянський «Прометей».

– Із остаточним складом виконавців на сезон питання у нас поки залишається відкритим – ми продовжуємо селекційну роботу, – поділився новинами зі стану команди головний тренер Георгій Ступенчук. – Зокрема, шукаємо великих гравців. Наразі маємо одну втрату – Олександр Петров після травми ще не приступив до тренувань. Усі інші, хто є в обоймі, готуються у звичному режимі, – наголосив наставник кропивничан, відзначивши при цьому і суперників із Кам’янського.

– У них команда укомплектована переважно гравцями, які мають досвід виступів у Суперлізі, є американець – на позиції розігруючого. Переглядали їхні контрольні ігри, то ж інформації про суперника у нас достатньо. Намагатимемося діяти на високих швидкостях і зіграти у свій баскетбол. Настрій у команди бойовий. То ж запрошуємо усіх кропивничан у суботу та неділю на відкриття нового баскетбольного сезону у Кропивницькому, – резюмував Георгій Ступенчук.

Вища ліга. Група 1. «Золотой Век» – «Прометей» (Камянське). Субота, 6 жовтня. Початок о 18:00. Неділя, 7 жовтня. Початок о 14:00. Вартість квитків: вхід на трибуну – 20 грн, на балкон – 15 грн. До зустрічі на іграх «Золотого Века»!

Прес-служба БК «Золотой Век»