У наступні вихідні, 17-18 лютого, у Кропивницькому відбудуться чергові поєдинки в рамках чемпіонату України серед команд Вищої ліги. У гості до «Золотого Века» завітає «СумДУ» на чолі з екс-наставником кропивничан Андрієм Бєлозерським.

До звітних поєдинків «Золотой Век» готувався у звичному режимі протягом останніх двох тижнів. За цей час, за словами наставника «золотих» Георгія Ступенчука, встигли відновитися майже усі травмовані гравці команди. Поза грою наразі залишається лише Олександр Дробязко, який, скоріш за все, буде готовий допомогти кропивничанам уже в іграх плей-офф.

Двотижневу паузу в чемпіонаті цими вихідними, 10 лютого, кропивницька команда заповнила приємною подією – спільним заняттям-тренуванням із юними вихованцями місцевої КДЮСШ №4. Протягом понад двохгодинного майстер-класу, який для юних кропивницьких баскетболістів проводив наставник «Золотого Века» Георгій Ступенчук, гравці першої команди демонстрували малечі цікаві вправи з м’ячем, а згодом ще й позмагалися з ними у «двохсторонці». За словами баскетболістів «Золотого Века», такий захід неабияк підняв настрій і зарядив команду позитивними емоціями напередодні ігор із БК «СумДУ». Тому до протистоянь із сумчанами кропивницькі баскетболісти підходять у гарному настрої та з бойовим настроєм.

То ж, не пропустіть! Субота, 17 лютого, початок зустрічі о 18:00. Неділя, 18 лютого, початок гри о 12:00. Місце гри незмінне – спортзал факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка. Підтримаймо наших хлопців на їхньому шляху до перемоги!

Прес-служба БК «Золотой Век»