У другому поєдинку домашнього туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги гравці «Золотого Века» здобули другу перемогу над МБК «Маріуполь» – 91:68 (18:15, 24:17, 22:24, 27:12).

 

Втім легкою сьогоднішню звитягу «Золотого Века» назвати не можна. Більшу частину зустрічі підопічні Андрія Бєлозерського контролювали хід гри, але відірватися у рахунку кропивницькій команді ніяк не вдавалося. Перед заключною чвертю господарі переважали маріупольців на 8 очок, що залишало інтригу на майданчику.

Однак у заключній десятихвилинці гравці «Золотого Века» остаточно дотиснули суперників і довели справу до впевненої і абсолютно заслуженої перемоги.

У післяматчевому коментарі наставник кіровоградців Андрій Бєлозерський відзначив, що сьогодні зіграла вся команда.

– Ми завжди налаштовуємо хлопців на те, що в нас немає окремих лідерів. Адже коли вдалу гру демонструє вся команда, тоді отримуємо переможний результат, – зазначив керманич кропивничан.

 

Підтвердженням слів головного тренера «Золотого Века» стало те, що вся небезпека у господарів йшла відразу від декількох гравців. Зокрема своїми результативними діями на майданчику відзначилися Владислав Рижов (17 очок, 4 підбирання, 3 передачі), Олексій Масальський (9 очок, 1 підбирання, 3 передачі), Олександр Дробязко (18 очок, 8 підбирань, 3 передачі), Андрій Куліш (16 очок, 10 підбирань, 2 передачі), Гліб Бузько (15 очок, 3 підбирання, 4 передачі) та Богдан Сосой (12 очок, 10 передач і 2 підбирання).

 

 

Прес-служба ФБКО