У першій грі центрального туру, який відбувся сьогодні у Миколаєві між лідерами Групи 1 місцевим «Ніко-Баскетом» і «Золотим Веком», команда Георгія Ступенчука впевнено переграла господарів – 80:57 (19:22, 16:15, 31:8, 12:14) і наблизилася до миколаївців у турнірній таблиці на відстань 1 пункту.

Не зважаючи на впевнений кінцевий результат зустрічі, старт поєдинку у нашої команди не задався. Протягом левової частини першої чверті гості перебували у ролі наздогоняючих. Відзначимо, у стартовій десятихвилинці кропивничани так і не змогли уникнути мінімальної поразки – 19:22. А от уже в наступній чверті гості добряче попсували нерви гравцям «Ніко-Баскета». Команда Георгія Ступенчука повністю вирівняла хід гри і навіть вийшла вперед у рахунку. І хоч у другій чверті баскетболісти «Золотого Века» перемогли – 16:15, на велику перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів – 37:35.

А от найцікавіші події у зустрічі сталися як раз по перерві. Ключовою у поєдинку стала третя чверть, яку миколаївці відверто провалили. У цей момент зустрічі у гравців «Ніко-Баскета» розладилася гра у нападі. Натомість кропивничани свої атаки розігрували максимально ефективно, поступово нарощуючи відрив у рахунку. Навіть тайм-аут господарів у середині чверті краще допоміг «Золотому Веку». За 4:45 до кінця періоду Владислав Унгурян поклав «трьошку» і довів перевагу кропивничан до 11 пунктів – 50:39. Згодом Дмитро Антонець нагадав миколаївцям про своє вміння стріляти здалеку – 53:41. У ці хвилини баскетболісти «Ніко-Баскета» з величезними труднощами здобували свої очки, у той час як підопічні Георгія Ступенчука зловили кураж і з легкістю реалізовували свої моменти, вигравши у підсумку третю десятихвилинку з різницею у 23 очки – 31:8. Особливо потішив лавку «Золотого Века» Сергій Юрченко, який разом із сиреною про закінчення третьої чверті вклав у кошик надскладний трьохочковий.
У заключній десятихвилинці кропивничани вже свого не відпустили, втримавши свою перевагу у 23 пункти – 80:57. У суботній грі найрезультативнішими гравцями у складі нашої команди стали Максим Козловець (11 очок, 9 підбирань), В’ячеслав Моторчук (20 очок, 7 підбирань), Сергій Юрченко (14 очок, 8 підбирань), Дмитро Антонець і Владислав Унгурян (обидва по 10 пунктів).

Нагадаємо, у неділю, 21 січня, команду проведуть другий матч туру. Початок зустрічі о 14:00. Пряму трансляцію поєдинку дивіться наживо тут: https://www.youtube.com/channel/UCog8GaFSzevh_SsY0h5W8KQ/featured

Прес-служба БК «Золотой Век»

Фото: http://www.niknews.mk.ua