Команда Георгія Ступенчука здобула першу перемогу в сезоні, впевнено здолавши криворізький «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» – 92:86 (25:21, 25:18, 25:20, 17:27) і зробивши крок назустріч протистоянню 1/8 фіналу Кубка з южненським  «Хіміком». Попереду матч-відповідь у Кривому Розі, який команди проведуть 21 листопада.

Звітне протистояння кропивничани провели досить впевнено, що й демонстрував протягом матчу результат на табло. «Золоті» переграли своїх суперників у трьох чвертях, а найбільша перевага команди Георгія Ступенчука по ходу зустрічі сягала 18 очок.  При чому +18 пунктів господарі встановили в середині заключної десятихвилинки. І коли, здавалося, гостям не уникнути розгромної поразки, остаточно дотиснути криворіжців «золотим» не вдалося. Втім, дещо змазана кінцівка зустрічі не вплинула на підсумковий результат і залишає чудові шанси гравцям «Золотого Века» продовжити боротьбу в Кубку України вже в 1/8 фіналу.

Найрезультативнішими гравцями у складі господарів сьогодні були Олексій Масальський (19 очок), Юрій Крамар (18 очок), Олександр Дробязко (18 очок, 8 підбирань), Олександр Петров (14 очок), Богдан Сосой (15 очок).

 

Прес-служба БК «Золотой Век»