«Золотой Век» завершив рік перемогою над «Дніпром-2»

1349

Команда Георгія Ступенчука здобула другу виїзну перемогу в рамках шостого туру чемпіонату України серед команд вищої ліги над дніпровським «ДНІПРОм-2-ДВУФК-СДЮСШОР№5» – 72:86 (20:20, 15:26, 21:19, 16:21).

У недільному поєдинку дніпряни змогли дати бій досвідченішим гостям лише у першій десятихвилинці, яку звели до нічиєї – 20:20. Однак надалі кропивничани віднайшли свою гру і досить швидко вийшли вперед, закінчивши першу половину гри із 11-очковою перевагою. І хоч у третій чверті юні дніпряни відсвяткували мінімальну перемогу – 21:19, на підсумковий результат зустрічі це аж ніяк не вплинуло: гості спокійно втримали переможний результат, завершивши рік на мажорній ноті. Відтак, на зимову перерву команда Георгія Ступенчука йде у гарному настрої.

У повторній грі проти «Дніпра-2» найрезультативнішими гравцями у складі «Золотого Века» стали Олександр Дробязко (15 очок), Сергій Юрченко (дабл-дабл – 15 очок, 12 підбирань), Дмитро Антонець (11 очок) і Владислав Унгурян (16 очок).