У повторній грі першого у новому році туру чемпіонату України серед команд вищої ліги «Золотой Век» у складному поєдинку вдруге переміг МБК «Маріуполь» – 102:87 (36:22, 22:29, 23:20, 21:16).

Повторний поєдинок туру команда змушена була проводити без двох гравців основного складу – Владислава Унгуряна та Олександра Дробязка. Перший через хворобу не готувався до звітного протистояння, а Олександр зазнав травми у суботній грі проти «Маріуполя» і вибув щонайменше на три тижні.

Втім, не зважаючи на кадрові втрати, господарі змогли подужати азовців у трьох із чотирьох десятихвилинках, справедливо завоювавши другу перемогу в турі. Гідною заміною травмованому лідеру Олександру Дробязку у недільному поєдинку став Максим Козловець, який оформив дабл-дабл (34 очки, 10 підбирань). Окрім Максима варто відзначити результативну гру усіх гравців, які сьогодні «билися» на майданчику. Зокрема, це В’ячеслав Моторчук (10 очок), Сергій Юрченко (18 очок), Володимир Цибін (12 очок), Дмитро Антонець (21 пункт, 9 підбирань), а також Богдан Сосой (7 очок, 13 передач) і Олексій Масальський, які своїми діями на паркеті створювали чудові нагоди для партнерів по команді.

– Сьогодні команда трішки «підсіла» фізично, але головне для нас результат, яким я залишився задоволеним. Тільки результатом, не грою,  – підсумував гру своїх підопічних наставник команди Георгій Ступенчук. – Олександр Дробязко точно вибув мінімум на три тижні, адже йому наклали гіпс. На наступному тижні на нас чекатимуть складні ігри у Миколаєві проти місцевого «Ніко-Баскета». Звісно, там нам дуже не вистачатиме Олександра, але ми будемо боротися до кінця.