Стартував другий етап чемпіонату України серед команд Вищої ліги. Боротьба за золоті медалі і звання чемпіона для підопічних Андрія Бєлозерського розпочалась із двох домашніх зустрічей проти рівненського «БК-93 ОШВСМ». Сьогодні, в першому матчі протистояння, кропивницька команда в запеклій боротьбі мінімально здолала супротив рівненського клубу – 100:95 (30:31, 24:18, 20:27, 26:19).

Обидві команди продемонстрували доволі конкурентоздатний і видовищний матч, в якому інтрига зберігалася аж до фінальної сирени. На третю чверть зустрічі господарі виходили з 5-очковою перевагою. Однак після великої перерви рівняни змогли переломити хід поєдинку на власну користь і мінімально повести у рахунку. Вирішальною у протистоянні стала остання десятихвилинка, під час якої кропивницькі баскетболісти впоралися з хвилюванням, проявили характер і вирвали заслужену перемогу.

А сприяли цьому результату вдалі дії Олександра Дробязка (14 очок), Владислава Рижова (13 очок), Євгена Ворніка (13 очок), Гліба Бузька (12 очок), Андрія Горбатюка (12 очок), Богдана Сосоя (9 очок) і Андрія Куліша (27 очок, 10 підбирань), який оформив у зустрічі дабл-дабл.

Нагадаємо, завтра, 12 березня, на факультеті фізвиховання педуніверситету відбудеться повторна гра команд. Початок матчу об 11:00.

Запрошуємо всіх любителів баскетболу прийти і підтримати улюблену команду на її шляху до чемпіонства!